Na świecie

Anthura dostarcza młody materiał roślinny do ponad 70 krajów na całym świecie. Setki producentów na kilku kontynentach uprawia Anthurium i Storczyki. Każdego dnia miliony konsumentów kupują nasze kwiaty i rośliny. Odmiany firmy Anthura są wysyłane nie tylko z Holandii. Mamy zakłady produkcyjne także w Niemczech, Macedonii i Chinach.

Anthura Arndt, Niemcy
pfm

Anthura Arndt to nasz niemiecki oddział o 7,5 hektarowej powierzchni produkcyjnej. Ta firma jest w całości przeznaczona na wydajną produkcję sadzonek Phalaenopsis.


Anthura MK, Macedonia

mk

W Macedonii znajduje się nasze laboratorium, w którym namnażamy sadzonki. Dzięki temu laboratorium możemy lepiej gwarantować płynność sprzedaży w Europie i lepiej dostosowywać się do (przyszłego) popytu na rynku.


Anthura Kunming, Chiny
 
Anthura kunming

Anthura Kunming ma siedzibę w Songming, w pobliżu Kunming w Chinach. Kunming to stolica prowincji Yunnan, regionu o długiej tradycji rolniczej. Zakład produkuje sadzonki w nowoczesnym kompleksie szklarniowym i ma własne laboratorium namnażania Phalaenopsis. Sadzonki Anthurium są sprzedawane na rynku lokalnym.