Zaproszenie na Flower Trials

W tegorocznej edycji Flower Trials przedstawiamy szeroką gamę interesujących nowych odmian. Można będzie podziwiać setki orchidei i anturium prezentowanych w naszym salonie pokazowym.

Zapraszamy do złożenia nam wizyty podczas Flower Trials i osobistego zapoznania się z najlepszym asortymentem naszych odmian prototypowych: Twoje odmiany przyszłości. Aby uzyskać posmak pierwszego wrażenia z naszego salonu pokazowego, prosimy kliknąć w poniższy link: kliknij tutaj.

showroom

Bogactwo kolorów
W tym roku w świetle reflektorów staje kolorowe Anthurium. Mocne odmiany, które wyróżniają się swoim kolorem, kształtem i jakością zostały wybrane jako faworyci. Aristo®, wszechstronne Anthurium o jasnoczerwonych kwiatach, nadające się do doniczek o różnych rozmiarach. Cirano® o kwiatach w soczystym, ciemnym fiolecie, doskonałej trwałości i dużej tolerancji na zimno. Colorado®, nowa, różowa odmiana z serii Big American z okazałymi zaletami.

Znane światowe miasta
Nasze wyjątkowe Phalaenopsis są sprzedawane na całym świecie. Nowe odmiany tworzymy bazując na silnych cechach zewnętrznych i wewnętrznych. Oceń najlepszą selekcję naszych prototypów Twoich odmian przyszłości: Anthura Narbonne to storczyk w ciepłym, miedzianym kolorze, który rośnie łatwo i bardzo jednolicie, Anthura Denver jest bardzo produktywną odmianą o eleganckich białych kwiatach i czerwonej warżce, a Anthura Brisbane to produktywna odmiana o białych kwiatach i wysokim procencie roślin z 2 a nawet 3 pędami.

Lider rynku
Anthura jest światowym liderem na rynku roślin ciętych Anthurium. W tym roku szczególną uwagę poświęcamy trzem nowościom. Cantello® i Marea® tworzą wyjątkowy duet dzięki swojemu „botanicznemu” wyglądowi. Milanello® to modna fioletowa nowość o wyrazistym kolorze i idealnych wymiarach, co czyni z niej absolutnego faworyta.

Bezpłatne zapisy online

FlowerTrials® 2016: Nie przegap wydarzenia Bedding and Pot Plant Event! (rośliny rabatowe i doniczkowe)