Anthura Denver: nowy hit w podstawowym asortymencie!

Miasto Denver leży w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Kiedyś było to miasto poszukiwaczy złota, dlatego nazwa tej nowej odmiany została dobrze wybrana: ta produktywna odmiana jest warta swojej wagi w złocie dla producenta Phalaenopsis.

Odmiana Anthura Denver rośnie łatwo i jednolicie. W standardowym czasie produkcji ponad 30% roślin tej odmiany wytwarza 3 pędy, w tym pędy boczne. Roślina ma kwiaty 9 cm i średnią wysokość 65 cm. Jej trwałość była wielokrotnie testowana i wynosi średnio 11 tygodni (wraz z jednym tygodniem symulacji transportu).

Anthura Denver Anthura Denver

Anthura Denver

Odmiana Anthura Denver ma eleganckie, białe kwiaty z delikatnymi, liliowymi paskami i czerwoną warżką. Tylko trochę się wyróżnia wśród innych odmian z typowymi białymi kwiatami z czerwoną warżką, przez co świetnie nadaje się do sprzedaży detalicznej, wyspecjalizowanej i hurtowej. Mówiąc krótko Denver to nowy czempion w stanmdardowym asortymencie każdego producenta Phalenopsis!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia odmiany Anthura Denver w naszej szklarni pokazowej! Jeżeli są Państwo zainteresowani odmianą Anthura Denver, prosimy zapytać o jej dostępność menedżera sprzedaży.

Anturinfo
Pełny tekst Anthurinfo czerwiec 2016 – kliknij tutaj