Pantone dyktuje trendy

Pantone jest światowym twórcą trendów zwłaszcza w zakresie kolorów. Wielu projektantów wnętrz i projektantów mody inspiruje się nowymi kolorami prezentowanymi na początku roku przez Pantone. Asortyment storczyków oraz Anthurium jest tak duży, że do każdego koloru z palety Pantone można dobrać odpowiednią odmianę.

Kwiaty i rośliny bardzo często pełnią rolę wskaźników koloru gdyż łatwo przyciągają wzrok.

PANTONE® 18-3224 o nazwie Radiant Orchid to czarujący i tajemniczy kolor. Pantone – światowy autorytet w kwestii kolorów uznał ten kolor za kolor roku 2014.

Pantone phalaenopsis colour

Kolor storczyka razem z kolorem Pantone Radiant Orchid jest używany na całym świecie. Jest on opisywany jako chwytający, magiczny i tajemniczy fiolet. Według Pantone ten kolor reprezentuje radość, miłość i zdrowie oraz wzbudza zaufanie.

„Czarująca harmonia fuksji, fioletowych i różowych podtonów. Ten fiolet urzeka, przyciąga Cię roztaczając zniewalający czar”.

Inspiracja musi być gorąca, dotyczy to także florystów i kwiaciarzy na całym świecie. Stale poszukujemy nowych trendów i kochamy łączyć je z naszymi produktami. Anthura Bucharest to storczyk, który doskonale pasuje do koloru Pantone Radiant Orchid.  Szukasz więcej informacji o tej odmianie?