Witamy na targach handlowych FloraHolland

Z niecierpliwością czekamy by spotkać Cię na FloraHolland Trade Fair, stanowisko 22.9. Prezentujemy na nim dużo obiecujących nowości. Jesteśmy bardzo ciekawi Twoich opinii o tych odmianach.

Zachęcamy do odwiedzania nas w hali hodowli od środy do piątku 4-6 listopada. Zachęcamy do odwiedzenia stanowiska 22.9 , gdzie dowiesz się o cechach i możliwościach naszego nowego asortymentu. Nasi specjaliści ds. produktu wybrali dla odwiedzających kilka odmian:

Anthura Leeds
Anthura Leeds to odmiana o zwartym pokroju (o średniej wysokości 70 cm) i wysokim procencie roślin z 2 pędami i dużymi kwiatami (10,5 cm). W standardowym okresie uprawy 46 tygodni 90% roślin wytworzy 2 pędy. Jej trwałość to średnio 12 tygodni.

Anthura Ferrara
Ta odmiana często jest nazywana żółtą Anthura Cambridge. Anthura Ferrara ma wyraźnie żółte kwiaty o średnicy 9,5 cm. Ma wysokość 60 cm. W standardowym okresie uprawy 46 tygodni 70% roślin wytworzy 2 pędy. Jej trwałość to średnio 13 tygodni. Anthura Ferrara można znaleźć jako nowość na FloraHolland House.

Anthura Davos
Anthura Davos doskonale nadaje się do 7, 9 i 12 cm doniczek. W standardowym okresie uprawy 46 tygodni tworzy co najmniej 2 pędy. Anthura Davos o kwiatach w ilości nawet 20-30 szt. to prawdziwy król. Krótko mówiąc: to topowa odmiana w małej doniczce!

Sweet Dream®
Anthurium doniczkowe w kolorze cukierkowo różowym z lśniącymi, zielonymi liśćmi. Sweet Dream dobrze znosi zimo i nadaje się do różnych rozmiarów doniczek.

Solara®
Superroślina w atrakcyjnym pomarańczowym kolorze o wielu zaletach. Odporna na upały i odporna na zimno, trwała, o wysokiej jakości liści i dużych zdolnościach do regeneracji. Można ją polecić do uprawy zwłaszcza w małych doniczkach.

Vanilla®
Jedyna prawdziwie żółta odmiana Anthurium w tym segmencie w naszym „Nieograniczonym w odmianach” asortymencie. Ma unikalny żółty odcień, nadaje się do 12 i 14 cm doniczek i daje kwiaty o średniej wielkości. Odmianę Vanilla także można znaleźć jako nowość na FloraHolland House.

Maravilla®
Maravilla to absolutnie niezbędny zakup. Jej głęboko fioletowy kolor jest uderzający. Wysoka produkcja roczna czyni ją bardzo popularną. Kwiat ten należy do tzw. odmian ton-sur-ton: głęboki fiolet blaszki przechodzi w fiolet spadiksa. Perfekcyjny kształt kwiatu sprawia, że Maravilla doskonale nadaje się do bukietów.

Wcześniejsza rejestracja gości
W celu szybszego wejścia na targi możliwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie Flora Holland, kliknij, aby się zarejestrować. Więcej informacji o targach

Jeszcze więcej do zobaczenia w szklarni pokazowej
Podczas targów można również zobaczyć nasz różnorodny asortyment Anthurium i storczyków. W szklarni pokazowej w Bleiswijk czeka na Ciebie wyjątkowa okazja poznania naszych prototypów: odmian przyszłości. Poznawaj nasze nowe wielorakie możliwości, aby móc skompletować swój asortyment według swoich potrzeb. Nasi specjaliści ds. produktów chętnie pomogą w wyborze odpowiedniej odmiany i udzielą wszelkich koniecznych informacji. Istnieje także możliwość wcześniejszego umówienie się z jednym z menedżerów regionu na wizytę w szklarni pokazowej.

Do zobaczenia w Aalsmeer lub Bleiswijk!