Strona firmy Anthura jako nowa platforma

Nowa światowa platforma dla Ciebie jako zawodowego producenta roślin ozdobnych. W całości odnowiona strona anthura.nl zawiera inspiracje, porady eksperckie i prezentuje produkty, w których się specjalizujemy.

Anthura jest ekspertem w branży storczyków i Anthurium tworzącym innowacyjne i trwałe produkty. Nieustannie razem z konsumentami urzeczywistniamy rozwój trendów w wystroju wnętrz i w modzie kolorowymi kwiatami i roślinami.

Wiodąca pozycja
Anthura, jeszcze bardziej niż w przeszłości, dąży do dialogu i interakcji ze wszystkimi partnerami w łańcuchu dostaw. Chcemy mieć dwustronną konwersację z Tobą o tym, jak zagwarantować i umocnić wiodącą pozycję holenderskiego ogrodnictwa.

Przystępne porady ekspertów
Nowa interaktywna strona internetowa odgrywa znaczącą rolę. Wystarczy jedno dotknięcie ekranu lub kliknięcie myszą, aby znaleźć najbardziej aktualne informacje i nowości. To bodziec dla zmysłów, ale także możliwość gromadzenia i dzielenia się wiedzą na najwyższym poziomie, sprawdzenia nowych odmian i podzielenia się pięknem Twojego produktu.

Gorące lub nie

Odwiedź naszą stronę internetową, aby w szybki sposób zapoznać się z przejrzyście pogrupowanym  kompletnym asortymentem. Od dziś setki odmian storczyków i Anthurium można oceniać online. Znajdź swoje ulubione odmiany i wskaż je naszym specjalistom ds. produktów.