Nowe katalogi

Wydaliśmy już nowe katalogi 2016/2017 poświęcone orchideom i anturium. W katalogach tych prezentujemy szeroki i wielokolorowy asortyment ponad 100 odmian storczyków i ponad 100 odmian anturium, w tym wiele interesujących nowości.

Jako producenci i hodowcy, w pracy koncentrujemy się na odmianach, które z jednej strony spełniają wysokie wymagania jakościowe, a z drugiej odpowiadają na potrzeby rynku. Stale dążymy do perfekcji i poddajemy ulepszeniom charakterystyczne właściwości tych odmian. W katalogach przedstawiono szeroki wybór odmian, jakie wysyłamy na różne rynki na całym świecie. Stworzenie dobrego asortymentu, idealnie pasującego do specyficznych potrzeb rynku, ma dla nas kluczowe znaczenie. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze odpowiednich odmian.

ANTHURIUM_COVER_RECTO              PHALAENOPSIS_COVER_RECTO

Coroczna aktualizacja Jak już Ci wiadomo, co roku wydajemy katalogi prezentujące aktualną gamę naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rok 2016/2017. Katalogi mogą być bardzo przydatne i zawierają specjalny wybór produktów dostępnych w internecie.

Wolisz otrzymać katalog pocztą, czy obejrzeć go w internecie? Jeśli nie otrzymałeś jeszcze katalogu w formie drukowanej, czy chcesz zamówić jeden lub więcej egzemplarzy? Wyślij wiadomość na adres elektroniczny [email protected] lub skontaktuj się ze swoim sprzedawcą. Oczywiście można również zapoznać się z katalogami w wersji cyfrowej (w niskiej rozdzielczości). Kliknij w poniższy link, aby zobaczyć wybrany katalog.

Katalog Phalaenopsis

Katalog Anthurium