Nasza historia

Nasza szklarnia została przekształcona w salon pokazowy, w którym wiele można zrobić i zobaczyć. Przestrzeń ta została stworzona nie tylko w celu zaprezentowania gamy naszych produktów hodowcom, ma także dostarczać handlowcom i ich klientom niezapomnianych wrażeń podczas wizyty.

Podobnie jak w przypadku trending topic, podczas jednodniowego wydarzenia poświęconego kwiatom ciętym, przestrzeń fizyczna jest dla nas elementem niezbędnym. W naszym doświadczeniu podczas zakupów w sklepie wielkie znaczenie ma doradztwo osobiste i porady eksperckie co do wyboru odpowiednich odmian oraz możliwość dotknięcia i obejrzenia żywych roślin.

showroom

Zakupy w naszym salonie pokazowym
Kładziemy szczególny nacisk na narrację, opowiadanie. Dlatego też sposób urządzenia naszego salonu ma przywoływać nowe idee i podsuwać inspirujące rozwiązania eksponowania produktów na wystawach sklepowych.

Think positive                urban jungle

Konsumenci narażeni są każdego dnia na miliony bodźców i reklam. Z drugiej strony nasz umysł przepada za opowieściami i historiami (“storytelling“), a sposób funkcjonowania mózgu wyjaśnia, dlaczego narracja ma na nas tak ogromny wpływ: opowiadanie jest łatwe do zrozumienia, wzbudza zainteresowanie i jest naturalnym sposobem zdobywania wiedzy.

Wprowadzaniu nowych odmian anturium towarzyszą atrakcyjne opisy oraz elementy wizualne, takie jak fotografie, na których uchwycono ulotne chwile i wrażenia. Spójrzmy, na przykład,  na Anthura Stellenbosch lub Vanilla®

Orchid Anthura Stellenbosch                Anthurium Vanilla® ©Anthura

Innowacje
Innowacja to ważny aspekt, który bierzemy pod uwagę również na poziomie sklepu prowadzącego sprzedaż kwiatów. Z tego względu, w przyszłości na naszym portalu pequeño avance en el salón de muestras de Bleiswijk dostępna będzie wizualizacja 3D. W ten sposób będziemy mogli przekazać coś z panującej w naszym salonie atmosfery.

Ciesz się pięknem kwiatów w naszym salonie pokazowym
Podczas Flower Trials Flower Trials (4-17 czerwca 2016 r.) nasze drzwi stoją dla Ciebie otworem przez cały tydzień. Jeśli chcesz odwiedzić nas kiedy indziej, umów się na spotkanie z jednym z naszych specjalistów d/s produktowych, który chętnie Ci pomoże.