Kup Anthurium i wspieraj Fundację Serca

Hartstichting nieuws

Wspieraj we wrześniu holenderską Fundację zapobiegania chorobom serca i krążenia kupując Anthurium. Holenderscy producenci Anthurium zaangażowali się wspólnie w działalność dobroczynną.

Przy sprzedaży tej rośliny pokojowej producenci przeznaczają określoną kwotę na rzecz Fundacji. Roślina o kwiatach w charakterystycznym kształcie serca często postrzegana jest jako „roślina z sercem” i jest dostępna w różnych kolorach i wielkościach, m.in. w centrach ogrodniczych, kwiaciarniach i supermarketach.

Serce w akcji
Każda osoba patrząc na Anthurium z łatwością dostrzega w nim uderzający kształt serca kwiatu tej wspaniałej rośliny pokojowej. Nie dziwi więc, że holenderscy producenci Anthurium czują się przyłączeni do Fundacji Serca. Ich działania polegają nie tylko na zbieraniu dotacji, we wrześniu postarają się uzbierać jak najwięcej dla Fundacji Serca sprzedając Anthurium. Każde Anthurium będzie miało specjalną etykietkę z sercem. W minionym roku podobna akcja pozwoliła zebrać 12 500 EUR.

Anthuriuminfo.com

Serce kobiety
Choroby serca i krążenia to na świecie główna przyczyna śmierci kobiet. We wrześniu, a dokładniej 26 września (Dress Red Day) serce kobiet będzie w centrum uwagi. Za pomocą czerwonych strojów, akcesoriów, roślin i innych akcentów szczególna uwaga ma być skierowana na działalność Fundacji Serca dla kobiet pacjentów. Dochód ze sprzedaży Anthurium zostanie przeznaczony na dalsze badania nad leczeniem i zapobieganiem chorobom serca i krążenia u kobiet.

Siła
Anthurium to nie tylko kwiat z sercem, jego zalety to także styl i łatwa pielęgnacja. Bez większego wysiłku Anthurium kwitnie miesiącami. Wystarczy podlać raz na tydzień, a raz na dwa tygodnie dodać trochę nawozu. Kwiaty o blaszkach w kształcie serca są dostępne w wielu kolorach: od wyrazistej czerwieni do czystej bieli, od głębokiego fioletu do miękkiej zieleni. Pozwól się zaskoczyć także Anthurium miniaturowym (20 cm wysokości) lub bardzo dużym (120 cm wysokości).

Kampania „Rośliny z sercem” trwa od 1 do 30 września 2015.

Więcej informacji na www.anthuriuminfo.com.