Cirano: nowa fioletowa odmiana dla każdego

Według niedawnego badania konsumenckiego Anthurium doniczkowe jest elegancką, egzotyczną i kolorową rośliną, która sprawia przyjemność osobom w każdym wieku. Jeśli istnieje jedna, barwna odmiana, która zadowoli każdego, tą odmianą jest Cirano®.

Wprowadzając do sprzedaży taką fioletową piękność liczymy na zainteresowanie Anthurium doniczkowym także młodszej grupy odbiorców. Ta odmiana jest modna i pasuje do każdego wnętrza.

Cirano® ©Anthura

Można ją uprawiać w doniczkach od 9 cm po 17 cm! W tym ostatnim rozmiarze doniczki będzie miała zwarty pokrój i wiele kwiatów. Ze względu na kolor pasuje do każdego wnętrza i na pewno nie będzie nie na miejscu na stoliku kawowym czy na parapecie okiennym.

Cirano® ©Anthura

Cirano®

Jej bardzo błyszczące kwiaty są doskonałej jakości. Eleganckie kwiaty pięknie wystają ponad liście, a spadiks ma ten sam ciemnofioletowy kolor. Oczywiście odmiana ma doskonałą trwałość i wysoką tolerancję na zimno. Firmie Anthura ponownie udało się stworzyć odmianę, która wprowadza coś nowego na rynek i wzbogaca asortyment fioletowych odmian. Obok Cirano® także inne odmiany fioletowe, takie jak Utah®, Cavalli® i Fiorino® nadal dobrze sobie radzą w wielu krajach na świecie.

Anturinfo
Pełny tekst Anthurinfo czerwiec 2016 – kliknij tutaj