Anthurium Michigan w wyścigu po Glazen Tulp

Który produkt to Twój ulubiony? Którą roślinę pokojową nominujesz do nagrody Glazen Tulp? Druga tura wyborów w corocznym konkursie o Glazen Tulp już trwa, a jej faworytem jest Anthurium doniczkowe Michigan.

Głosuj do 31 października 2015 r. na ulubioną odmianę w kategorii roślin pokojowych i kwiatów ciętych. W listopadzie profesjonalni jurorzy ocenią wszystkich półfinalistów i zdecydują kto znajdzie się w finale.

Nominacja dla Michigan®
Anturium doniczkowe Michigan jest nominowane do Glazen Tulp 2016.

Michigan to nowość z serii Big American. To Anthurium doniczkowe zwraca uwagę swoimi wyjątkowo dużymi kwiatami i pełnym blasku wyglądem. Michigan ma drugie co do wielkości kwiaty, ustępuje jej tylko odmiana Dakota®. W Holandii odmiana Michigan uprawiana jest tylko przez Kwekerij van Wijk.

Głosuj!
Jeżeli także Ciebie, jak wielu innych, urzeka ta nowa, piękna odmiana wielkokwiatowa, głosuj za pomocą formularza głosowania na MICHIGAN.

Nagroda Glazen Tulp
Nagroda FloraHolland „De Glazen Tulp” to najbardziej prestiżowa nagroda dla ogrodnictwa roślin ozdobnych przyznawana za najlepszy nowy produkt na rynku. Na etapie nominacji swoje głosy oddają m.in. producenci i handlowcy, następnie jury składające się ze specjalistów i publiczności przyznaje ostateczne nominacje i nagrody.